Zaproszenie na konferencję "Sieciowe produkty"

W dniu 14 listopada bieżącego roku, w godz. 10.00-17.00 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie przy ul. Elektoralnej 12 (Sala Elektorska) odbędzie się konferencja pn. SIECIOWE PRODUKTY TURYSTYCZNE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO – KONCEPCJA, WSPÓŁPRACA, KOMERCJALIZACJA.

Konferencja organizowana jest przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój sieciowych produktów turystycznych w województwie mazowieckim”, dofinansowanego ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Jest to konferencja dla branży turystycznej, w tym usługodawców, operatorów produktów turystycznych, informatorów w punktach informacji turystycznej, touroperatorów i wszystkich zainteresowanych rozwojem produktów turystycznych Mazowsza.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegóły spotkania: SP_program_konferencji_14112012.pdf

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie proszę o zgłaszanie swojego udziału (mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) w terminie do 05.11.2012 r.

Serdecznie zapraszamy