Tour Salon 2012

W dniach 24-27 października b.r. MROT, jak co rok, bierze udział w 23 edycji Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR Salon 2012 w Poznaniu. Organizatorzy proponują „W cztery dni dookoła świata", wszystkie polskie regiony, wielu przedstawicieli krajów zagranicznych, zarówno europejskich jak i egzotycznych pod jednym dachem - to tylko część tego, co będzie można zobaczyć na targach.

Na naszym stoisku w tym roku podwystawcami będą Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna oraz Starostwo Powiatowe w Legionowe, które będzie organizatorem konkursu z atrakcyjnymi nagrodami w postaci pakietów pobytowych w jednym z najbardziej atrakcyjnym centrum wypoczynkowym nad Zegrzem.

Na stoisku MROT będzie można znaleźć materiały informacyjno-promocyjne o atrakcjach turystycznych oraz ofercie województwa mazowieckiego, jak również propozycję gotowych pakietów produktowych.

Podczas imprezy targowej na stoisku MROT zostanie przeprowadzona ankieta w wersji on-line dotycząca badania atrakcyjności turystycznej województwa oraz jakości świadczonych usług turystycznych. Badania finansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego oraz MROT. Zadowolenie gości, turystycznie odwiedzających Mazowsze, jest naszym największym priorytetem. Z tego powodu zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w doskonaleniu jakości obsługi turysty na terenie Mazowsza oraz zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w ankiecie. Celem tego badania jest zebranie informacji o jakości świadczonych na Mazowszu usług turystycznych oraz na podstawie uzyskanych wyników, doświadczeń i wypowiedzi turystów, podjęcie przedsięwzięć przyczyniających się do podnoszenia poziomu obsługi gości na Mazowszu.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Stoisko MROT na Targach – Hala 5, stoisko 171, Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14.

Za zainwestowany czas w wypełnienie ankiety gwarantujemy upominki i nagrody!