ROŚNIE ZAINTERESOWANIE PROJEKTEM MODA NA MAZOWSZE

mrot-msit-moda-na-mazowsze13 lipca 2016 r. gościliśmy w siedzibie MROT Pana Dawida Laska, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki odpowiadającego za turystykę. Podczas spotkania Pan Minister zapoznał się z działalnością organizacji, w szczególności z działaniami na rzecz rozwoju sieciowych produktów turystycznych województwa mazowieckiego oraz projektem Moda na Mazowsze.


Ten ostatni spotkał ze szczególnym zainteresowaniem Pana Ministra, który pogratulował nam niekonwencjonalnych metod promocji oraz innowacyjnego podejścia do turystyki łączącego podróże, kulinaria i design. Jednocześnie zachęcił nas do dalszych prac nad rozwojem projektu.

Spotkanie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze i zakończyło się mini sesją fotograficzną na tle mazowieckiego designu, bazującego na tradycyjnym wzorze wilanowskim.

Obserwacje rynku konsumenckiego oraz trendów rozwojowych wskazują na to, że nwtorski pomysł promocji Mazowsza jest strzałem w dziesiątkę.

mrot-msit-moda-na-mazowsze
Na zdjęciu: od lewej Jan Błoński - Prezes MROT, Iwona Majewska - Z-ca Dyrektora Biura MROT, Dawid Lasek - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Anna Somorowska – Dyrektor Biura MROT.
Fot. Adam Jasiński