MODA NA MAZOWSZE NA ANTENIE RADIA DLA CIEBIE

rdc1Już 2 czerwca br. na antenie Radia Dla Ciebie rozpocznie się emisja cyklu programów, dla których tematem wiodącym będzie Moda na Mazowsze. Audycja, która trwa 30 minut, będzie nadawana w każdy czwartek o godz. 13.00. Pełen cykl programów promujących ofertę turystyczną Mazowsza będzie gościł na antenie RDC do końca lipca.


Pierwsza audycja będzie poświęcona Szlakowi Folkloru i Smaków Mazowsza. Współprowadzącymi będą: Małgorzata Borkowska - Szlak Kulinarny Mazowiecka Micha Szlachecka, Joanna Szewczykowska - Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu i Anna Somorowska - Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna.

Do współtworzenia audycji zapraszani będą za każdym razem inni goście, którzy zaprezentują ofertę Mazowsza w ramach 9 sieciowych produktów turystycznych województwa mazowieckiego. I tak kolejne programy będą miały natępujące tematy wiodące:
- 02 czerwca      SZLAK FOLKLORU I SMAKÓW MAZOWSZA   
- 09 czerwca      WEEKEND Z TERMAMI MSZCZONÓW   
- 16 czerwca      WIELKI GOŚCINIEC LITEWSKI   
- 23 czerwca      LEGENDY I BAŚNIE MAZOWSZA   
- 30 czerwca      SZLAK CHOPINOWSKI   
- 07 lipca           INDUSTRIALNE MAZOWSZE   
- 14 lipca           SZLAK KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH   
- 21 lipca           SKARBIEC MAZOWIECKI   
- 28 lipca           SZLAK BITWY WARSZAWSKIEJ 1920   

Partnerem audycji jest Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, która jest również sponsorem nagród w konkursach. Konkursy dla słuchaczy przez cały czerwiec i lipiec będą odbywały się na antenie RDC pod wspólnym hasłem Moda na Mazowsze.

Polskie Radio RDC (RDC, Radio RDC, Radio dla Ciebie) jest regionalną rozgłośnią radiową Polskiego Radia, nadającą na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. RDC jest słyszalne również na części obszarów województw sąsiednich (podlaskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego). Studio mieści się w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. RDC posiada sieć korespondentów na Mazowszu – w Płocku, Siedlcach, Radomiu, Ciechanowie i Mławie oraz Żyrardowie.

 

Radio Dla Ciebie w poszczególnych częściach Mazowsza słyszalne jest na różnych cżęstotliwościach: Warszawa: 101 FM | Ostrołęka: 100,8 FM | Ostrów: 87,6 FM | Płock: 101,9 FM | Radom: 89,1 FM | Siedlce: 103,4 FM. RDC nadaje również w Internecie na www.rdc.pl.

rdc3Fot. materiały prasowe RDC