MODA NA MAZOWSZE - NOWA PUBLIKACJA

mm1Podczas Targów Tour Salon miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie, o którym trzeba koniecznie zakomunikować. Na stoisku MROT pojawiło się nowa publikacja - Moda na Mazowsze. Jest to "numer zerowy", mamy nadzieję nowego periodyku, który poprzez opisy różnych atrakcji i aktywności przybliży czytelnikom nasz region. Załączamy nową publikację do pobrania w pliku PDF.

 

W numerze znalazł się przekrój tematów, sód których każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie. Oto tytuły majważniejszych materiałów: Kalendarium mazowieckie, Mazowiecki design, Mazowsze na filmowo, Regionalne certyfiky, Air Show w Radomiu, Polin - Muzeum Żydów Polskich, Rekonstrukcja Bitwy Warszawskiej 1920 r., Muzeum Zbrojownia na Zamku w Liwie, Zielone Świątki na Urzeczu, Farma Iluzji - edukacja przez zabawę, Symbole Warszawy, Warszawa w świątecznych iluminacjach, Konkurs Chopinowski, Wybrane z Mazowsza, Mazowsze z dzieckiem, Sierpc - jest takie miejsce..., Moda na Radom, Mazowiecka Micha Szlachecka, Zainspirowani Mazowszem, Mazowiecki System Informacji Turystycznej, MROT - lista członków.

 

Partnerem "numeru zerowego" publikacji jest miasto Radom. Dziękujemy za zaufanie i współpracę - dzięki publikacji reklama Radomia trafi do tysięcy czytelników i mamy nadzieję - wypromuje modę na Radom.

 

MODA NA MAZOWSZE - PLIK PDF 6MB DO POBRANIA

MnM-numer-0.pdf

 

 

mm2

 

mm3

 

mm4