WYSTAWA MROT NA 6. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

DSC 0929

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna przygotowała atrakcjyjny program dla uczestników 6. Forum Rozwoju Mazowsza, które rozpoczęło się 7 października na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Wystawa, prezentacje i warsztaty przygotowane przez MROT mają miejsce w Strefie Dobrych Praktyk, natomiast na stoisku MROT można zapoznać się z projektem "Moda na Mazowsze".


Kulminacja aktywności Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej podczas Forum będzie miała miejsce 8 października w godz. 13-16 w Strefie Dobrych Praktyk.

Wstęp na imprezę po dokonaniu bezpłatnej rejestracji na stronie www.forumrozwojumazowsza.eu. Serdecznie zapraszamy!

6. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod hasłem "Innowacyjność, finanse, współpraca i rozwój". Forum promuje innowacyjność i przedsiębiorczość oraz fundusze europejskie w województwie mazowieckim. Uczestnicy mogą wziąć udział w ponad 40 debatach i prelekcjach, 10 strefach tematycznych oraz licznych warsztatach i spotkaniach networkingowych.

W uroczystosci otwarcia Forum uczestniczyli m.in. Mariusz Frankowski - Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych, Andrzej Halicki - Minister Administracji i Cyfryzacji, Wiesław Raboszuk - Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Jan Błoński - Prezes MROT. W liście skierowanym do uczestników Forum premier Ewa Kopacz podkreśliła szczególną wartość innowacyjności w rozwoju wszystkich gałęzi gospodarki Polski.

Forum Rozwoju Mazowsza to wydarzenie łączące przedstawicieli i ekspertów z różnych środowisk: nauki, biznesu, władz lokalnych, organizacji pozarządowych. Daje ono pole do wspólnego dialogu i kreowania innowacji w zakresie kluczowych wyzwań dla rozwoju regionu.

 

Całe wydarzenie, warsztaty, seminaria i prelekcje można śledzić on-line dzięki transmisji streamingowej na stronie Forum - www.forumrozwojumazowsza.eu

 

DSC 0901

 

DSC 0914

 

DSC 0915

 

DSC 0929

 

DSC 0933

 

DSC 0936

 

DSC 0938

 

DSC 0941

 

Fot. Jacek Andrzej Kwiatkowski / GoodPress