Cykl konferencji: „Atrakcyjny region turystyczny”

foto główne do konferencji

 

Popularyzowanie idei sieciowych produktów turystycznych oraz wspieranie ich rozwoju to cel cyklu konferencji „Atrakcyjny region turystyczny” organizowanych przez Mazowiecką Organizację Turystyczną we współpracy z samorządami lokalnymi. Jeśli są państwo zainteresowani organizacją konferencji w swoim mieście zachęcamy do kontaktu z biurem MROT.

 

Przykładowe tematy poruszane podczas konferencji:

- Bądź trexy – czyli jak przyciągnąć współczesnego turystę.

- Komercjalizacja oferty turystycznej – rola touroperatorów i biur podróży.

- Wyróżnij się... – efektywna promocja oferty regionu turystycznego.

- Partnerstwo i współpraca – rola organizacji pozarządowych w rozwoju turystyki.

 


 

KONFERENCJA W RADOMIU – 16.11.2018

 

Inauguracyjne spotkanie poświęcone budowaniu atrakcyjności turystycznej Mazowsza odbyło się 16 listopada 2017 r. w Radomiu. Wzięło w nim udział ponad 80 osób z subregionu radomskiego – samorządowców, przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji kultury. Współorganizatorem wydarzenia był Urząd Miasta Radom, a Prezydent Miasta Radosław Witkowski i Prezes Zarządu MROT Jan Błoński patronowali konferencji.

 


 

KONFERENCJA W SIEDLCACH – 6.02.2018

 

Spotkanie w Siedlcach, to już kolejna odsłona naszego projektu. Podczas konferencji poruszaliśmy tematy związane z komercjalizacją oferty turystycznej, budowania wizerunku Miasta oraz efektywnej promocji regionu. Organizatorami spotkania byli: MROT, Miasto Siedlce, PTTK o. w Siedlcach, Nadbużańska Lokalna Organizacja Turystyczna oraz Muzeum diecezjalne w Siedlcach. W konferencji wzięło udział ponad 100 osób, odpowiedzialnych na tworzenie i promocję oferty turystycznej Siedlec.