• kondolencje 2

DZIEJE SIĘ NA MAZOWSZU W MODA NA MAZOWSZE.TV

mrot-studio-tv-modanamazowsze-1Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna uruchomiła własne studio i ruszyła z nowym cyklem programów "Dzieje się na Mazowszu" w ramach rozwijanego konsekwentnie od kilku lat projektu "Moda na Mazowsze.TV". Zapraszamy do oglądania!


Gospodynią programu będzie lubiana i ceniona dziennikarka radiowa Katarzyna Borowiecka. W "pilocie" serii, podczas rozmowy z dyrektor MROT Dorotą Zbińkowską obiecała, że w programie będą ciekawostki, rekomendacje, wesoła atmosfera i duża dawka optymizmu, czyli to wszystko czego w tych trudnych czasach tak bardzo potrzebujemy. A na fotelu obok prowadzącej zasiądą organizatorzy wydarzeń, artyści, sportowcy i podróżnicy i to właśnie od nich dowiemy się co warto zobaczyć na Mazowszu.

Premiery nowych materiałów będą emitowane dwa razy w tygodniu na kanale www.Facebook.com/DziejeSieNaMazowszu oraz www.YouTube.com/ModaNaMazowsze.tv


W pierwszym tygodniu w studio pojawili się następujący goście:
- Jacek Boniecki - dyrektor Państwowego Zespołu Ludowego Piesni i Tańca "Mazowsze",
- Joanna Kurcińska i Krzysztof Mańkowski prowadzący bloga Idziemy Dalej jako ambasadorzy Warszawy i Mazowsza podczas 3. Turystycznych Mistrzostw Blogerów.
Na kolejny tydzień zaplanowane są tematy dotyczące warszawskich festiwali filmowych "Pięć Smaków" i "Afrykamera".


mrot-studio-tv-modanamazowsze-2
Zdjęcia: MROT