• kondolencje 2

NIE JEDNYM ŚLADEM PO MAZOWSZU W TVP3

mrot-2-rajd-nie-jednym-sladem-20201010Miesiąc już mija od rajdu "Nie jednym śladem po Mazowszu". W tym czasie na antenie TVP3 - Warszawa można było zobaczyć program telewizyjny o naszej motocyklowej imprezie. Jeśli ktoś nie zdążył go zobaczyć, trzeba "polować" na powtórki. Będą na pewno, bo Mazowsze jest przyjazne dla motocyklistów. Szerokości i Lewa w górę!


Niejednym śladem - odcinek 9
Tym razem Kuba Marcinowicz zwiedza Mazowsze nie sam, a z kilkudziesięcioma motocyklistami, którzy biorą udział w rajdzie motocyklowym "Niejednym Śladem po Mazowszu". W rajdzie uczestniczyło prawie 80 motocyklistów i motocyklistek. Wyruszyli z Toru Modlin w kierunku Twierdzy Modlin, następnie udali się do Czerwińska, Wyszogrodu, odwiedzili Skansen Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim, Płock, aż w końcu dotarli do Sierpca, gdzie znajdował się ostatni przystanek rajdu. Organizatorem wydarzenia, który relacjonował Kuba w programie "Niejednym Śladem", była Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna, a patronem medialnym - TVP3 Warszawa.

O programie
W każdy wakacyjny wtorek Kuba Marcinowicz wyrusza na motorze do najpiękniejszych miejsc na Mazowszu, a po drodze dociera do mniej znanych i mniej obleganych zakątków województwa. Ekipa programu zawita m.in. do Modlina, Węgrowa i Suchej. Spływy kajakowe, skoki ze spadochronem, niezwykłe widoki oraz mnóstwo pomysłów na wypady poza Warszawę – to wszystko czeka na widzów „Niejednym śladem” we wtorki o godz. 19:30.

Więcej informacji: https://warszawa.tvp.pl/50491799/odcinek-9mrot-2-rajd-nie-jednym-sladem-20201010
Zdjęcie: MROT