IX GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI

mrot-ix-gremium-ekspertow-turystykiW dniach 28 i 29 marca 2019 roku w Gdańsku odbędzie się kolejne IX Gremium Ekspertów Turystyki przygotowane we współpracy z uznaną w branży konferencją Nowe Trendy w Turystyce organizowaną przez Gdańską Organizację Turystyczną. Już tylko do 28 lutego można zgłosić swój udział w wydarzeniu.


GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to organizowane nieprzerwanie od 2003 roku spotkania przedstawicieli świata nauki, biznesu, władz rządowych i samorządowych oraz organizacji pozarządowych branży turystycznej.

GREMIUM to SPOTKANIE LIDERÓW na które składa się: konferencja naukowo-branżowa, debaty eksperckie, cykl warsztatów branżowych oraz prezentacje towarzyszące.


GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to jedyne na taką skalę wydarzenie w Polsce, mające charakter kroczący, tzn. za każdym razem odbywa się w innym regionie, którego dorobek zarówno naukowy, jak i branżowy ma istotne znaczenie dla rozwoju polskiej oferty turystycznej.

Gospodarzem regionalnym najbliższej edycji będzie WOJEWÓDZTWO POMORSKIE a miejscem organizacji Miasto GDAŃSK  we współpracy z Gdynią  i Sopotem.

Tematem  głównym dziewiątej edycji jest - Samorząd terytorialny a rozwój turystyki.

GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI to wydarzenie różniące się od tradycyjnych konferencji.
GREMIUM to przede wszystkim uczestnicy, prowadzone przez nich debaty i kuluarowe dyskusje oraz wypracowywane wnioski i rekomendacje w zakresie kluczowych zagadnień polskiej turystyki.

Spotkanie zorganizowane zostanie we współpracy z uznaną w branży konferencją NOWE TRENDY W TURYSTYCE organizowaną przez Gdańską Organizację Turystyczną.

Motywem przewodnim GREMIUM jest WSPÓŁPRACA, budowanie „mostów” łączących różne środowiska: samorządowców, urzędników, przedsiębiorców, naukowców, działaczy branżowych.

Uwzględniając dotychczasowe osiągnięcia, pozycję zasięg oraz wagę GREMIUM EKSPERTÓW TURYSTYKI dla rozwoju sektora turystyki w Polsce zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

PROGRAM             http://www.gremium.forumturystyki.pl/88-gremium/131-program-gremium
ZGŁOSZENIA         http://www.gremium.forumturystyki.pl/88-gremium/135-zgloszenia-do-ix-gremium
NOCLEGI              http://www.gremium.forumturystyki.pl/o-gremium/noclegiŹródło i zdjęcie: materiały organizatora