ZNAMY HOTELARZY ROKU 2018

mrot-hotel-trends-hotelarz-roku-2018Podczas konferencji Hotel Trends Poland & CEE, ogłoszono wyniki konkursu na Hotelarza Roku 2018. Do tegorocznej edycji konkursu branżowego, który promuje profesjonalistów z branży hotelowej wyróżniających się swoimi osiągnięciami, zgłoszono prawie 70 kandydatów. Kapituła składająca się z ponad 30 ekspertów wyłoniła zwycięzców w ramach 5 kategorii konkursowych oraz jednej kategorii specjalnej.


Laureatami konkursu Hotelarz Roku 2018 zostali:
- Hotelarz do 35. Roku Życia – Tomasz Schweda z Mercure Kraków Stare Miasto
- Revenue Manager – Katarzyna Majewska-Pelc ze Zdrojowa Invest oraz Krzysztof Bronk z Orbis S.A.
- Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu – Agnieszka Gletkier z Hilton Worldwide Sales CEE
- Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego – Paweł Lewtak, Polonia Palace Hotel
- Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego – Sławomir Nowak, DoubleTree by Hilton Łódź

Natomiast zwycięzcą w kategorii specjalnej Człowiek Roku 2018, decyzją kolegium redakcyjnego magazynu „Hotelarz”, został Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development oraz przewodniczący Społecznej Rady Turystyki przy MSiT. 

- Już od pięciu lat konkurs Hotelarz Roku, którego finał odbywa się podczas gali wieńczącej pierwszy dzień konferencji Hotel Trends Poland & CEE, nagradza profesjonalistów odpowiedzialnych za sukcesy obiektów, w których pracują. Po tegorocznej edycji mamy grono już 29 laureatów, a grupa fachowców, którzy zostali nominowani w konkursie to ponad trzykrotnie więcej osób. - mówi Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika "Hotelarz".

- Nasza inicjatywa pokazuje, że kadra managerska branży hotelarskiej w Polsce jest naprawdę doskonale wykształcona i skuteczna, a przy tym mocno zorientowana na nieustanny rozwój i osiąganie coraz lepszych efektów. Nasi laureaci to zmotywowani, otwarci na wiedzę i nowatorskie rozwiązania managerowie, a jednocześnie świetni liderzy inspirujący i motywujący do działania innych hotelarzy. – dodaje Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza.


mrot-hotel-trends-hotelarz-roku-2018
Źródło i zdjęcie: materiał prasowy